שְׁאֵלָה:
כיצד אוכל להשאיר את שלושת חיות המחמד שלי בבטחה בן לילה ללא פיקוח?
user6796
2013-10-09 11:56:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי חתול, כלב וציפור.

אני צריך להיעלם בן לילה.

מה אני יכול לעשות כדי להבטיח שלחתול, לכלב ולעוף שלי יהיה מספיק טרי מים ואוכל כדי לשרוד בן לילה?

התשובה לשאלה הנוכחית, כפי שנערכה, היא שלעולם לא בטוח להשאיר חתול ללא השגחה בבית עם ציפור.
השארת השלושה ביחד: תלוי ביחידים. אם אחי השאיר את החתול שלו לבד עם המקאו הצבאי ללא כלוב, החתול הוא זה שאדאג לו. יש לי חבר שהיה לו כלב שהיה לו חתול מחמד - כמו למשל, החתול בדרך כלל הריח של ריר כלבים מלהישא סביבו וליקק אותו כל כך הרבה פעמים, והמכונית ראתה בבירור את הכלב המועדף על החברה ועל האדם כשנייה מספקת בְּחִירָה. גם אם הם לא מסתדרים בצורה מושלמת, כל עוד לחתול יש מקומות לסגת אליהם מחוץ להישג ידם של הכלב וכלוב הציפור נמצא איפשהו שהחתול לא יכול לגשת אליו, הוא צריך להיות מעשי.
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
#1
+9
psubsee2003
2013-10-09 17:24:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני לא יכול לדבר במיוחד עבור החתול והציפור, אך על סמך הידע המוגבל שלי, הם צריכים להיות בסדר כל עוד יש להם מספיק מזון ומים, וגישה למתקני השירותים שלהם.

  1. אוכל - לא כדאי להשאיר אוכל כל הזמן בחוץ. הם זקוקים לזמני האכלה מוגדרים, אחרת הם בדרך כלל יתלבטו בעצמם. זו התנהגות אינסטינקטיבית שכן זאבים בדרך כלל יכולים לעבור ימים בין הארוחות ולכן היה צורך לוודא שיש להם אנרגיה מספקת למקרה שההרג הבא יהיה במרחק של ימים רבים. כלב קטן מאוד, אין זה סביר שהם יקבלו מספיק פעילות גופנית כדי להישאר לבד למשך זמן ממושך. הם זקוקים לגישה כלפי חוץ כדי להיות מסוגלים לשמור על עצמם בכושר ולמנוע מהם להיות הרסניים
  2. חדר אמבטיה - אם הכלב שלך מאומן בנייר, זה פחות דאגה לטווח קצר, אך בדרך כלל כלבים צריכים להקל על עצמם לעיתים קרובות. כשאתה בבית, לעתים קרובות תוציא אותם לפני השינה ואז שוב דבר ראשון בבוקר.
  3. o>

    אם אתה נעלם רק כמה שעות (רק בן לילה) אז הוא לא לפספס ארוחות או להיאלץ להמתין "לעשות את העסק שלו" אז אתה אמור להיות מסוגל להסתדר. אבל אם לא תהיה יותר משעה 6-8 שעות, ייתכן שיהיה צורך להביא את הכלב איתך, או שמישהו יבצע צ'ק-אין שיאפשר לו לצאת ואולי יאכיל אותו. השארתו בחוץ עשויה להיות אפשרות לטפל בבעיית האמבטיה, אך אלא אם כן הוא רשאי להסתובב חופשי בחצר מגודרת, אז זה לא יפתור את נושא התרגיל (וגם אז לא יהיה לי נוח להשאיר כלב בחוץ ללא שרשור רק בתוך חצר מגודרת כיוון שכלבים רבים חכמים מספיק כדי להבין את דרכם החוצה אם הם רוצים). וזה לא יפתור את בעיית המזון, עדיין תצטרך לחזור בזמן כדי להאכיל אותו או שמישהו יאכיל אותו.

    אך בסופו של דבר אלא אם כן מדובר בכלב בחוץ (כזה שמוחזק כל הזמן בחוץ), אז לא מומלץ להשאיר אותו לבד לבד. או שהוא נובח או שהוא יהיה מאוד לא נוח ולחץ על הכליאה הכפויה במצב לא מוכר. וגניבת החיה הופכת לדאגה גם כאן.

#2
+6
maple_shaft
2013-10-24 03:03:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תשובה ביחס לציפור, בדרך כלל צריך להיות בסדר (פיזית) להשאיר אותם לבד במשך 24 שעות כל עוד יש להם קערה מלאה של אוכל ומים. הם אוכלים רק כשהם רעבים ולעולם לא ישתו את כל המים לפני שהם הופכים למגעילים.

ציפורים רבות יטביעו את מזונם בקערת המים שלהם כדי לרכך אותו, מה שיהפוך אותו לשעות נוספות די מגעילות אבל זה לא יזיק להם אם הם ישתו את זה ככה לזמן קצר. אל תיתן להם להימשך זמן רב מדי ללא מים מתוקים, כיוון שבשעות נוספות הם יכולים לפתח זיהום ביבול אם יש להם קערות מלוכלכות.

דברים אחרים שיש לשים לב אליהם עם הציפורים שלך הם אם הם נוהגים לעשות את צרכיהם. בקערות המים שלהם או אם הם מתרחצים בקערות המים שלהם מדי פעם. אם הם עושים אחד מהדברים הללו עדיף להחליף את המים מיד, כיוון שאפילו הם שמוטלים את רגליהם במים יכולים לזהם אותם בצואה. אם הם לא עושים אף אחד מהדברים האלו, הם צריכים להיות בסדר במשך היום והלילה ללא טיפול מיידי (בהתעלם אם הם מקבלים רגשית להיות לבד לתקופות ארוכות).

#3
+6
Monica Cellio
2013-10-24 07:56:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ובכן, מכיוון שיש תשובות לכלבים ולציפורים, אני אתמודד עם חתולים. תשובה זו מבוססת על ניסיון אישי, כפי שהמליצו בעבר על ידי וטרינרים.

חתולים מבוגרים בריאים בדרך כלל יכולים להישאר לבד במשך יום או אפילו יומיים. כמה נושאים ספציפיים:

מים: ודא שיש להם הרבה מים זמינים. לשים קערה נוספת זה רעיון טוב, למקרה שאחד נשפך או מתלכלך איכשהו.

אוכל: אוכל יבש יכול להישאר בדרך כלל למשך כמה ימים. אם החתולים שלך כבר מאכילים בחינם, אז מלא את הקערה / ים. אם אתם מגבילים את האוכל שלהם, אז תוותרו על זה ליום או שתוכלו להשתמש ב מתקן עם טיימר לוויסות ההאכלה. (הערה: הרגע בחרתי מוצר זה מתוך רשימה ארוכה של אפשרויות; החתולים שלי מאכילים בחינם כך שלא השתמשתי במכשיר כזה.) אם אתה משתמש במתקן מתוזמן, הקפד לבצע ניסוי לפני הנסיעה שלך. כדי לוודא שאין בזה שום דבר שיגרום לחתולים שלך להיות מסרבים להשתמש בו. (מכשירים עם חלקים ממוכנים או שעושים רעש יכולים להדהים כמה חתולים, אז וודא שלא אכפת לך לפני שאתה עוזב.)

מזון משומר נהיה לא נעים אחרי כמה שעות, אז לא אנסה שבמתקן מתוזמן. אם אתה ממלא קערה איתה החתולים שלך עלולים לאכול את זה בבת אחת (ויש סיכוי להקיא אותה מאוחר יותר). להיעדרות קצרה אני מוצא שעדיף פשוט לדלג על האוכל המשומר. אם החתולים שלך אוכלים בעיקר שימורים, פירוש הדבר שתצטרך להעביר אותם למזון יבש יותר לפני שהם עוזבים. אל רק לזעזע אותם עם שינוי מזון.

תיבת המלטה: אם אתה גורף את הקופסה פעם ביום, אז צריך להספיק ממש לפני שאתה עוזב להיעדרות בן לילה. אם אתה גורף פעמיים ביום, או אם החתולים שלך נחרצים במיוחד, הוצא תיבה נוספת.

בטיחות כללית: אתה כבר בטח משאיר אותם לבד למשך זמן ממושך בזמן שאתה מחוץ לעבודה / לימודים וכו '; היעדרות בין לילה אינה ארוכה יותר מ . גיליתי שאמצעי הזהירות הכלליים שאנקוט לביתי (אורות, ויסות טמפרטורה) מספיקים גם לחתולים.

כפי שאמרתי בהתחלה, זה מיועד לחתולים בריאים שלא דורשים טיפול מיוחד כלשהו. אם החתולים שלך משתמשים בתרופות כלשהן, או שהם שבריריים במיוחד, או שהם נזקקים יתר על המידה (חרדת פרידה?), יתכן שתצטרך לדאוג שמישהו ייכנס בזמן שאתה נעלם. במקרים קיצוניים יתכן שתצטרך שישן מישהו אצלך או לקחת את החתולים שלך לבית של מישהו אחר, כפי שעשיתי לגבי החתולים הקשישים שלי עם בעיות רפואיות מורכבות. (עדיף אם תוכלו להימנע מעקירת החתולים.) עבור חתלתולים בהחלט הייתי מגיע למישהו כמה פעמים ביום, כי (א) הם יכולים להסתבך יותר ו (ב) זמן האנשים חשוב יותר במהלך ההכנה שלהם שנים.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...