שְׁאֵלָה:
אילו סימנים עלי לחפש בילדי כדי לדעת שהם מוכנים לחיית מחמד
psubsee2003
2013-10-09 17:32:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הילדים שלי מתקרבים במהירות לגיל שבו הם יתחילו להיות אחראיים מספיק כדי לנהל חיית מחמד בעצמם. אשתי ואני רוצים לעודד זאת בכדי לעזור ללמד אותם את האחריות לדאוג למישהו אחר, להעמיד את צרכיו של אחר בפני צרכיהם.

עם זאת, הם עדיין לא שם. הם מגלים עניין בהאכלת הכלב שלנו (לפעמים) ובדרך כלל פעילויות משלהם עדיפות כאשר הם מתבקשים לעזור עם הכלב.

מהם הסימנים שעלי לחפש בילדי כדי לדעת מתי זה בזמן הנכון כדי שלא נקפיד על זה בעצמנו.

אני מאמין ששאלה זו קשורה יותר לילדים מאשר לחיות מחמד, ולכן שייכת טוב יותר ל [Parenting.SE]. יש להם [תג שלם על חיות מחמד] (http://parenting.stackexchange.com/questions/tagged/pets).
@AbbyT.Miller זו נקודה הוגנת, אולם ההיגיון שלי לשאול היה לקבל את נקודת המבט של קהילת חיות המחמד מכיוון שהם עשויים לקבל תובנה טובה יותר לגבי מה שנדרש לילד לטפל בחיית המחמד שהיא לטובת חיית המחמד.
@psubsee2003 כשזה קורה, קיבלתם את שניהם: P (אני מוד הורה). שאלה זו למעשה [קיימת כבר בהורות] (http://parenting.stackexchange.com/questions/7494/how-do-you-determine-if-a-child-is-ready-for-a-pet), btw .
נראה כי שאלה זו אינה נושא מכיוון שמדובר בהורות, גם רחבה, ולא ניתן לענות עליה בצורה נאותה במתכונת זו.
שאלה סגורה זו הוצעה לפתיחה מחודשת ללא עריכה או מתן נימוק, הצבעה כדי לשמור סגורה.
לשאלה זו יש גם כמה נושאים שיענו על תשובה כאן: http://pets.stackexchange.com/questions/1520/is-there-anything-i-should-know-or-consider-before-giving-a-pet -כמתנה
שתיים תשובות:
#1
+6
Beofett
2013-10-09 18:01:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בראש ובראשונה, הייתי מציע לוודא שילדיך יוכלו, ויעשו, לבצע מטלות קבועות כל יום ללא כישלון.

אם עדיין אין לך חיית מחמד, תוכל להקים כמה מטלות יומיומיות אחרות כפונדקאית. אם הם כבר לא עושים מטלה כזו, אתה יכול להקצות מטלה חדשה ולהסביר שאתה עושה זאת כדי לראות כיצד הם יטפלו באחריות חיית המחמד.

וודא שהם עושים את מטלות בכל יום ויום. הייתי מציע לחכות לפחות חודש, כדי לוודא שהם לא מאבדים עניין לאורך זמן, וכנראה כדאי להימנע מקביעת מסגרת זמן ברורה איתם (זה הרבה יותר קל לעמוד במטלה בשבוע השלישי בידיעה שיש לך רק 7 ימים נוספים עד שתשיג את חיית המחמד שרצית!).

תוכל גם לחשוף אותם להיבטים אחרים של לקיחת רכב של חיות מחמד על ידי מציאת חברים שיש להם חיית מחמד מהסוג שאתה שוקל, ולהתאם לילדיכם לעזור בכמה מהמשימות הפחות כיפיות. ללכת על כלב של מישהו אחר (בפיקוח) ואז להיות אחראי לאסוף את הצואה שלו הוא מבחן גדול למחויבות של ילד, כמו לקלוף פסולת לחתול, או לנקות את כלוב הארנב, או לנקות מיכל דגים.

עם זאת, מכיוון שזה נשמע שכבר יש לך כלב, ההפגנה הטובה ביותר היא שהם פשוט לוקחים על עצמם את האחריות להאכיל ולהלך עם כלבך. זה בסדר אם אתה מפקח, במיוחד אם הם לא גדולים מספיק פיזית בכדי ללכת ברגל עם כלבך, אך עליך להפקיד אותם באחריות לאסוף את הצואה ולסלק אותם בבטחה. אם הם לא יכולים לשאת בחלק מהנטל של הטיפול בחיית מחמד שכבר נמצאים בבית, הם לא יהיו מוכנים לחיית המחמד שלהם.

#2
+6
Mistu4u
2013-10-09 18:08:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

חובה רבה על אחד שיהיה לו חיית מחמד לבדו. טיפול בחיית מחמד מחייב את המחויבות לקחת אחריות עצומה. אבל מכיוון שיש לך כלב בבית, ניתן להבין שילדיך יודעים זאת היטב.

אני אגיד שאתה מוותר על חלק מהחובות היומיומיות לילדיך אט אט מהזרם הנוכחי. כלב, בדוק אם הם חשים עניין, במקרה זה אהבה לעשות את העבודה חשובה מאוד והאהבה צריכה לבוא מבפנים משלהם. עם התבוננות, אם נראה לך שהם לא מרוצים מביצוע התפקידים והם באמת אוהבים לעשות את העבודה, אתה יכול לתת להם לקבל חיית מחמד משלהם. אבל שוב, אל תנסה לדחוף אותם שיהיה להם כזה, כי אם הם באמת מסייגים, אתה תיתקל בבעיות לאחר רכישת חיית מחמד. האחריות על חיית המחמד החדשה בתורם יכולה להתווסף לעול עצמך. אז החליטו בחוכמה.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...