שְׁאֵלָה:
איך הייתי מתקשר עם הגור שלי עם בעלי חיים ואנשים אחרים?
user6796
2013-10-09 14:16:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

באיזה גיל גור צריך להתחיל להתרועע?

מהן הדרכים הטובות ביותר להתרועע עם הכלב שלי, להפוך אותו לידידותי עם בעלי חיים אחרים וכל מיני אנשים, מילדים ועד קשישים?

שְׁלוֹשָׁה תשובות:
#1
+9
Steve D
2013-10-09 15:11:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לחבר גורים מוקדם ככל האפשר. דבר מסודר בגורים הוא שכאשר הם צעירים מכחמישה חודשים בערך, רוב הכלבים האחרים יסבלו הרבה יותר מהתנהגות המאפיינת גורים (נרגשים ושובבים מדי, לפעמים גסים). הסיבה לכך היא שכלבים נוטים להתבגר מינית בסביבות 5-6 חודשים.

אם ידוע לך על כלבים אחרים שהם מבוגרים יותר, והם מותאמים היטב ואתה סומך עליהם, הייתי נותן לכלב שלך להיות רק היא סביב המבוגרים יותר. הכלבים המבוגרים יתקנו את הגור שלך אם הוא עושה משהו לא מנומס או מחוץ לקו, והגור שלך "באופן טבעי" ילמד מהי התנהגות מקובלת ואינה מקובלת.

אם אין לך גישה לכלבים מבוגרים כאלה, פארק כלבים הוא לא מקום רע להתחיל בו. אך היזהר כי אנשים נוטים להביא את כלביהם לגני כלבים מבלי לדעת לחלוטין כיצד יגיב הכלב שלהם. רק לפני מספר שבועות, גור של חבר בן 8 חודשים הותקף באכזריות על ידי כלב בן שנתיים, והערת הבעלים הייתה "אנחנו מנסים להתרועע איתו".

על מנת כדי שהגור שלך יגדל להיות מיומן בסוציאליזציה - עם כלבים ובני אדם - חשוב לחשוף אותה כגור צעיר לכלבים ובני אדם רבים ושונים, במצבים רבים ושונים. לעשות זאת כל יום אינו יוצא דופן. וכמו תמיד (במיוחד עם גורים), הגדר את הכלב שלך להצלחה: אל תשים אותה במצבים מסוכנים, או בסביבות לא ידועות עם יותר מדי זרים בבת אחת. כל שעליך לעשות הוא להתחיל לאט, לשמור על דברים מעניינים ומהנים, ולהקפיד לעבוד על סוציאליזציה מוקדם ולעתים קרובות.

#2
+3
Mistu4u
2013-10-09 14:36:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

באופן אידיאלי, אתה צריך להתחיל להתרועע עם גור בעוד 3-17 שבועות. אך למעשה אי אפשר לעשות זאת. אני, באופן אישי נתתי לגור שלי זמן להתאמה לבית שלנו כמו גם לסביבה הסובבת אותנו. עכשיו אתה יכול להתחיל להתרועע איתו לפי הצעדים הבאים:

 1. השתמש בצווארון כדי לאחוז בגור שלך ולקחת אותו לטיול. הפוך אותו למורגל בשבילים, ברחובות וביישוב שמסביב לביתך.

 2. IMO זה לא יהיה רעיון טוב לתת לו להציג עם כלב חדש כבר ביום הראשון. הוא יכול להתערבב עם כל הדברים החדשים.

 3. הרחיק את הגור שלך מילדים אם הוא לא אוהב אותם.

 4. אל תיפגש עם כלבים מוזרים לא ידועים.

 5. אתה יכול להיפגש עם אדם מכר שלך ולהזמין אותו להיפגש איתך בשדה עם הכלב שלו.

 6. כאשר שניהם נפגשים, 100% בטוח ששניהם נובחים זה את זה או שהגדול יותר נובח על הצעיר. אם הכלב שלך נובח, תגרום לו לעצור. אם הוא עושה זאת, גמל אותו.

 7. אם גם הכלב השני עוצר, תן לשניים להיפגש ולרחרח אחד את השני. אם הכל ילך כשורה, הם עשויים לשחק זה עם זה ( מאוד לא סביר שזה יקרה כבר ביום הראשון. ) שמור עליהם להיפגש.

 8. אם הם לא מפסיקים לנבוח זה על זה או לאונג ', עזוב את המקום ובחר כלב אחר למחרת.

מדוע אתה אומר "למעשה אי אפשר לעשות זאת"? מ 17 שבועות זה יותר מ 4 חודשים ... רוב האנשים יהיו קשובים מאוד לחיברות בין חודש ל 4 חודשים.
#3
+1
Cedric H.
2014-02-14 15:37:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink
 • דבר טוב הוא להשתתף ב"שיעורי גור ".

גרסאות רבות קיימות אך צריך לחפש שיעורים שבהם הגורים מורשים לשחק יחד באזור בטוח ( במועדון הכלבים שלי זה אזור מגודר ליד מגרש האימונים הראשי).

האחראי צריך למצוא איזון בין לתת לגורים לשחק לבד לפיקוח עליהם. אם שני גורים הולכים למחוספסים, אחד יכול להתערב (להסיח את דעתם, או פשוט להפריד ביניהם).

זה מצוין גם כשיש כלבים מבוגרים רגועים ומתנהגים אחד / שניים שמוכנים לשחק עם גורים.

 • יש תוכנית סוציאליזציה אמיתית

נסו להכין תוכנית מראש כדי שלא תתפתו לדלג על "אימון" של סוציאליזציה. בהליכה פשוטה.

כשהגור שלי היה 2.5 עד 3.5 חודשים עשיתי לו משהו ממש חדש בשבילו פעמיים בשבוע: לקחת את האוטובוס / רכבת / חשמלית, ללכת לשלג, לראות חיות אחרות (סוסים, וכו ') וכו'

 • אל תערבב אילוף עם סוציאליזציה בהתחלה

אם אתה מביא את הגור למקום לא ידוע וזקוק לקולר / רצועה , וודא ש"אימנת "אותו לפני שיהיה נעים בזה. אותו דבר עם ללכת לווטרינר ולקחת את הכלב לטיול ברכב.

אל תשייך חוויות שונות שעלולות לדאוג.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...