שְׁאֵלָה:
מדוע החתול שלי ממשיך לטפוח לי על הפנים?
Ash
2013-10-09 08:14:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לחתול שלי יש הרגל לטפוח על פניי באופן אקראי - לפעמים כשאני ישן, או כשהוא מכורבל בחיקי, או כשאני יושב איפשהו. אני לא באמת יכול למצוא לזה דפוס וזה קצת חמוד, אבל יכול גם להיות מעצבן, במיוחד אם הוא מקבל אותי בטעות עם הטפרים שלו.

למה הוא עושה את זה?

בתור בחור קשה לי להגיד את זה, אבל זה פשוט חמוד מדי! החתול שלי נהג לעשות את זה, אבל כבר לא. בעבר גיליתי שהם כפות יותר חזק כאשר מתעלמים מהם, אז אם אתה רוצה להימנע מהטפרים, רק דאג להחזיר את החיבה.
תמיד פירשתי את זה כ"אני יכול להוציא אותך לגמרי, אבל לא כי אני אוהב אותך "
הזנב הנשי שלי יכפות לפעמים בפנים או בזרוע שלי כשאני ישן או אפילו נושך את זרועי בעדינות. מתישהו היא פשוט רוצה לצאת החוצה (אם הדלת סגורה). אבל בפעמים אחרות היא רוצה להתכרבל. ולא רק בשום מקום. זה צריך להיות במקום מסוים, בדרך כלל קרוב לפנים ולחזה שלי. היא תכתף או תנשך את זרועי עד שאזיז אותה כדי שהיא תוכל להיות בדיוק איפה שהיא רוצה להיות. מדברים על בעלות על המיטה. שיש :)
החתול שלי עושה את זה כל הזמן! זה אחד הדברים הכי אהובים עלי! היא מביטה בעיניי כל דובי אהוב ונוגעת בעדינות בשפתיי ובלחיי כשאני אוחז בה כמו תינוק. ההרגשה הכי טובה בעולם! אני כל כך אוהב את הילדה הקטנה שלי!
אחד תשובה:
#1
+64
iKlsR
2013-10-09 19:14:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זוהי דרך אחת שחתולים מגלים חיבה או מנסים למשוך את תשומת ליבך. לא כל החתולים עושים זאת, אך הם עשויים להראות זאת בדרכים אחרות כגון לישה, גירוד עדין ו מתנה וכו 'חתולים מגלים חיבה גם לבעלי חיים אחרים על ידי התחככות בהם

"כשהחתול שלך מניח עליך את הריח שלו, הוא אומר משהו כמו 'אתה ואני שייכים זה לזה כי אני מריח אותך עלי ואתה מריח אותי עליך.' זה משלים לריח. "

כיפות חיבה

יש חתולים שמתקרבים מעת לעת לבעל נינוח ומותחים את כפותיהם עד רכות. לגעת בפניו של הבעלים. החתול חוזר על ההגעה העדינה הזו בתקווה שהבעלים ילטף אותה, יבריש אותה או יגלה חיבה כלשהי. לחלופין, יש חתולים שמרתקים את פני בעליהם כדי להעיר אותם משינה; במקרה זה החתול כנראה רוצה חיבה או משחק.

* כנראה רוצה חיבה או משחק * - או אוכל.
החתולים שלנו נהגו להעיר אותנו לאוכל. קראנו שחתולים פעילים שעה לפני ארוחת הבוקר, אז תנו להם ארוחת בוקר שעה אחרי שאתם מתעוררים. ניסינו את זה וזה עושה פלאים!
הצגתי את הכלב שלי בפני החתול של השכן. הם נגעו בזהירות באף, ואז החתול, הרים לאט כפה אחת, עצר למשך חצי רגע ואז הכה את פני הכלב. אני לא _ חושב_ שהיו לה טפרים. למרות זאת, תגובת הכלב הייתה פחות אזרחית. החדשות הטובות הן שאחזתי היטב בצווארון שלו, ואף בעלי חיים לא נפגעו בהכנת האנקדוטה הזו.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...