שְׁאֵלָה:
האם צריך לעשות סוסים שלי?
user6796
2013-10-09 12:02:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לנו שני סוסים, צלב גזעי וערבי שבילה את רוב זמנם במשטחים שרכב עליהם מדי פעם לארץ השיחים המקומית. הם לא נעליים והפרסות שלהם מוגשות מעת לעת.

עם זאת הילדים רוכבים עליהם בתדירות גבוהה יותר ועל הכביש להיפגש עם חברים ולגשת לאזור אחר של אדמת שיחים.

קיבלתי עצות סותרות.

מהם הסימנים שהסוסים שלי יכולים להרוויח מכך שהם נועלים?

שתיים תשובות:
#1
+9
Mistu4u
2013-10-09 14:23:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אין הכרח לנעול סוס. במקרה שלך אני לא רואה סיבה לנעל את סוסך. נעליים נעשות כאשר הסוס משמש למטרת מירוץ או שיש להשתמש בסוס במקומות בהם הוא מלא באבנים ובחולות. כתבת שהסוסים שלך לא רצים על אדמות מחוספסות. שוב, נעליים יכולות להביא לעולם זיהומים סביב הציפורניים לעיתים קרובות. לפעמים נעליים עלולות לגרום לחוסר תחושה בטווח הארוך בחלקים החיצוניים של הרגל. חוץ מזה, עובדה ידועה היא כי נעליים עלולות ליצור בעיות בזרימת הדם במקומות הנעליים. אז הייתי מציע להימנע מפרזול אלא אם כן זה ממש הכרחי.

#2
+1
kaiya
2019-11-19 04:52:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ישנם מקרים בהם הפרסות עלולות להתקצר מדי, מה שיגרום לסוס לצליעה - אני לא מניח לפספס את השלט הזה. אם הסוס שלך מטייל הרבה במהלך נסיעה בדרכים קשות, זה יכול להיות סימן נוסף.

כיום ישנן כל כך הרבה חלופות טובות, שיש להימנע מפרזול במידת האפשר, מכיוון שנעלי סוס גורמות נזק גדול לחלק הפנימי של הפרסות ועלולות לגרום לפציעות. רוב הסוסים יכולים להסתדר כל חייהם ללא נעליים, פשוט יש לבעלי רבים שאין להם שום מושג ולנעל את הסוסים שלהם כי הרוכבים האחרים אומרים זאת, והפארייר אומר זאת, אז זה חייב להיות נכון ... אתה קבל את הרעיון.

במיוחד אם הסוס שלך נמצא במכלאה לרוב, כדאי להעדיף מגפי סוסים על פני נעלי סוס, מכיוון שתוכל להסיר אותם לאחר הרכיבה. כיום מגפי סוסים מעוצבים כל כך טוב שיש עיצובים נהדרים שאפשר אפילו להשתמש בהם בתחרויות - אין צורך בפרזול יותר. הם עדיין לא פופולריים כפי שהם צריכים להיות מכיוון שבעלים רבים פשוט לא יודעים מספיק על הנושא, אבל אני מקווה לחיות עד הזמן בו נעלי מתכת הופכות להיסטוריה.

מסכים עם נעלי מתכת


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...