שְׁאֵלָה:
האם זה בטוח שהחתול שלי ילקק את העור שלי כאשר יש עליו קרם?
DarenW
2013-10-09 07:18:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לאחר שמתי קרם בעקבות מקלחת, החתול שלי אוהב ללקק את זרועותיי, אפילו מספר שעות לאחר מכן. נראה שזה משנה איזה סוג של קרם אני משתמש, אם כי לא ניסיתי רבים.

מה יש בקרם שמושך את לשון החתול?

האם מרכיבי התחליב בטוחים לחתול?

הוא כנראה אוהב את השמן בקרם. חתולים בדרך כלל אינם חובבי ריחות הדרים או אורנים חזקים. החתולים שלי לא הרשו לי להחזיק אותם אחרי שלבש קרם בניחוח תפוז שהיה לי פעם. אתה יכול לנסות לקנות קרם בניחוח חזק ולראות אם זה לא טעים.
שתיים תשובות:
#1
+10
Ash
2013-10-09 07:36:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בין הדברים המזיקים לחתולים, האגודה האמריקאית להומניות קובעת את הדברים הבאים:

חתולים נוטים להימשך לטעמים יוצאי דופן, לכן הרחק אותם מקלמין. קרם, משחות לפריחה בחיתולים, משחות נגד שמש ומשככי כאבים. מוצרים אלה מכילים חומצה הקשורה לאלה שבאספירין ויהיו רעילים אם הם נבלעים.

המרכז לבקרת רעלים בבעלי חיים ASPCA אומר גם כי:

לא היינו מצפים לראות בעיות כתוצאה מכך שהחתולים שלך באים במגע עם הידיים שלך לאחר שמרחת קרם ללא תרופות. אם הם בולעים כמות קטנה של קרם זה, זה עלול להיות בעל השפעה משלשלת מעט, ועלול לגרום לקלקול קיבה. עם זאת, לא היינו צופים בעיות מערכתיות או סכנת חיים.

אז באופן כללי, אם מדובר בקרם שאינו תרופתי, עליכם להיות בטוחים. סביר להניח שזה לא משהו שהחתול אמור לקבל ממנו הרבה, אבל אם הם רק מלקקים את עורך לאחר שמרחת אותו והוא נבלע בעורך, החתול צריך להיות בסדר.

עם זאת, אם חתול נראה פתאום חולה לאחר שליקק את התחליב, ועושה צעדים נאותים כדי להבטיח את בטיחותו ובריאותו תמיד נמצאים בראש סדר העדיפויות, כמובן!

נראה שזה בכלל לא מפריע לחתול. זה יהיה מסוכן להכליל; אני משתמש במותג פחות מוכר מחנות ידידותית לאורגניזם, שאולי אין בו מרכיבים במותגים המיינסטרים.
#2
+2
Anne-Marie
2016-05-18 20:02:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עברתי להשתמש בשמן קוקוס בתור קרם לחות. הם אוהבים ללקק את זה, אבל זה לא מזיק, מכיוון שיש אנשים שמשתמשים בזה כמרפא לחתולים. (אני לא ממליץ על זה, אבל לא אמורה להיות בעיה אם הם ילקקו את זה)שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...