שְׁאֵלָה:
כיצד נוכל להקל על הכלב שנותר להרדים את אחד משני הכלבים שלנו?
Baarn
2013-10-09 20:03:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

להורים שלי יש שני כלבים, שניהם די מבוגרים וחולים. הסיכויים גבוהים כי במוקדם או במאוחר ההחלטה להרדים את אחד מהם צריכה להתקבל.

אנחנו רוצים להקל על הכלב האחר ככל האפשר, כדי שהוא יבין מה אנחנו עושים . עם זאת אנו חוששים שהכלב יפתח פחד כלפי הווטרינר - או גרוע מכך - אם נאפשר לו להצטרף להליך.

בעוד שנוכל לנסוע למרפאת הווטרינרים, הווטרינר כבר הסכים להגיע לבית שלנו במידת הצורך. אמנם אנו מעדיפים את המאוחר, אך עדיין איננו יודעים באיזו נקודה עלינו לתת לכלב השני להצטרף (לאחר או במהלך המתת החסד).

כיצד נוכל להקל על הליך זה ככל האפשר?

בארן איך זה קרה בסופו של דבר? ואיך בן זוגו הישן?
@Skippy-psI'mawoman ראה [תמליל הצ'אט כאן] (http://chat.stackexchange.com/transcript/message/12014625#12014625). אני חושב שאכתוב תשובה ברגע שאראה איך היא מגיבה לווטרינר בפעם הבאה.
אחד תשובה:
#1
+12
user6796
2013-10-09 20:22:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

היו לנו שני חתלתולי הצלה, אח ואחות. האחות נעלמה (היא נפלה מהמרפסת ומאוחר יותר נפטרה). אחיה היה הולך למרפסת יום אחר יום מיווה לה. זה היה ממש עצוב.

אם הכלב משתתף בזמן שהווטרינר מבצע את ההליך, הוא לא יכול לעבד את המצב הזה. זהו בן אדם שנכנס ועושה משהו לכלב ולכלב שמת. אין מה להרוויח מזה, מההיבט הזה. אתה לא רוצה שלכלב שלך יהיה קשר רע עם הווטרינר. גם אם הכלב היה מגיע לאחר ההליך, היה ריח של הווטרינר וכימיקלים, וזה לא יהיה קשר טוב.

אז איך ליישב את הכלבים הנזקקים לאובדן, בלי גורם לקשר רע עם בני אדם?

הייתי מציע לקחת את הכלב מהבית וזה נעשה בתרגול של הווטרינר. הכלב יתאבל (כפי שעשה החתול שלנו), אך בסופו של דבר יקבל שהכלב השני לא חוזר.

הייתי מציע אז לתת לכלב ששרד יותר תשומת לב וחיבה בחודשים הבאים. >

זו עצה שלי, ואני לא מאמין שיש דרך טובה ביותר להמשיך בזה.

מעניין אם כלב עשוי להפיק תועלת מאיזושהי סגירות במצב זה, כשהוא רואה את הגוף ומקבל את האובדן, במקום שהכלב השני פשוט ייעלם יום אחד ולא יחזור. תאר לעצמך לאבד חבר ולראות את הגופה, או אותו חבר פשוט פתאום נעלם לנצח. אני לא חושב שאני יודע את התשובה לבחירה זו בעצמי.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...