שְׁאֵלָה:
איך אוכל לאמן את חזירי הניסיונות שלי לא לתקוף אחד את השני?
Cody Guldner
2013-10-09 09:42:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי שני חזירי ים. חזרתי הביתה יום אחד לגלות שלאחד מהם יש כמות גדולה של דם שיוצאת מהאוזן. אין בכלוב שום דבר שיפיק את אותה כמות דם מלבד חזיר הניסיונות האחר, אז אני חושב שיהיה בטוח להניח שאחד תקף את השני. הבחנתי גם בהתנהגותם בעבר, ונראה שהם מסתדרים בחלק מהזמן, והם לא אוהבים זה את זה בזמנים אחרים.

אין לי באמת את המשאבים להפריד ביניהם, ו אני רוצה שהם יוכלו לחיות ביחד. אני גם אדם עסוק מספיק שאני לא מסוגל להיות סביב הכלוב ולעקוב כל הזמן אחר התנהגותם. אני לא בטוח אם אפשר להכשיר חזיר ים, ואם כן, אני לא יודע איך לעשות את זה.

איך אוכל לאמן את חזירי הניסיונות שלי לא לתקוף אחד את השני, בלי להיות סביב הכלוב כל הזמן?

האם אתה יכול לערוך שאלה זו כדי לזהות אם הם מעוקרים, אם כן לפני כמה זמן, כמה זמן השניים היו יחד, ואם התאמה חדשה, באיזו טכניקת מליטה השתמשת.
שתיים תשובות:
#1
+10
Minna
2013-11-01 23:58:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הדרך השנייה הכי קלה לחסל קרבות היא הגדלת המרחב שלהם כלומר לתת להם כלוב גדול יותר. כמה גדול תלוי בחזירי הים המדוברים, אבל הוא צריך להיות גדול מספיק כדי להתאים לפחות לבית אחד לחזיר, ורצוי קערת אוכל אחת ובקבוק מים אחד לחזיר.

הדרך הקלה ביותר לעצור חזיריות נקבה מללחום היא להציג זכר מסורס. רצוי שמאבטח ודומיננטי.

אני לא מאמין שתוכל לאמן את החזירים לא להילחם - הם חלוקים ביניהם מי הבוס ו / או כיצד יש לנהל את התפקיד הזה. ואני לא חושב שסירוס זו התשובה, זה די מסוכן לעקר חזירות ושום דבר שאני ממליץ עליהן.

#2
+6
James Jenkins
2013-10-10 02:32:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עיקור הוא הצעד הראשון והטוב ביותר. יש לך שתי נקבות שחיות במרחב קטן, שתיהן צופות שיום אחד ילדו תינוקות והן צופות שתהיה תחרות על מקום ומזון דל.

עיקור יעזור לחסל את ההורמונים הגורמים לחיכוך זה. בין שתי הבנות שלך.

מה אם הם כבר מעוקרים?


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...