שְׁאֵלָה:
מהי הזווית הטובה ביותר עבור רמפה לכלב?
JoshDM
2013-10-09 20:00:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מתכנן לבנות רמפה לכלבים מהרצפה למיטה; יש לי תחשבים קטנים שמתעקשים להיות על המיטה (כלבים מבוגרים, בעלי קודם, והם מחממים אותנו בלילה). תחשולים נוטים לבעיות גב; הם לא צריכים לקפוץ ויש למזער את השימוש במדרגות. אנו שומרים אותם בחדר השינה כשהם לבד.

החלק העליון של המיטה נמצא מטר וחצי מהרצפה. אני מתכנן לבנות את הרמפה מעץ ולהשתמש בשטיח על החלק הרמתי בפועל; רעיונות חלופיים כוללים שימוש בנייר זכוכית עדין או במגבת מקופלת כל כמה סנטימטרים לאחיזה.

אני בונה את הרמפה כלפי חוץ, לא לצד המיטה. אני לא רוצה שהמעלה תחדור יותר מדי לחדר, אבל אני יודעת שזווית של 45 מעלות ומעלה תלולה מדי.

שהם תחשבים הם כנראה מידע טוב שכן יהיו להם רגליים קטנות גם בהשוואה לגזעים אחרים של כלבים קטנים.
שתיים תשובות:
#1
+7
PeterJ
2013-10-11 11:13:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לנו זן צלב של צ'יוואווה שכנראה בערך באותו גודל כמו תחש שמצליח לטפס אל בית מגורים דרך הרמפה. בדיוק מדדתי את הזווית כ- 30 מעלות ואני מקבל את הרושם לראות אותו שאם תלול הרבה יותר הוא יתקשה. הרמפה הזו בנויה מעץ אורן חצי עגול.

לגובה של 2.5 מטר שתשתרע 4.3 מטר מהמיטה ותדרוש 5 מטר חומר. בהתאם לבניית המיטה, אולי תסתכל על הפיכתה למשקל קל למדי ולהשתמש בקרסים כך שיהיה נחמד וקל לאחסון כשלא נדרש.

#2
+5
JoshDM
2014-04-10 22:32:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בעוד שהתשובה של פיטר ג'י משלימה את השאלה, לידיעת כולם, ויתרתי על ניסיונות החובבים שלי לבנות רמפה משלי, ובמקום זאת הפגזתי את הבצק ל a RampSteps של כלב אורן 3 שלבים. תצפית היסטורית מראה שהיא בדרך כלל נמכרת בסביבות 150 $ (יישמתי אשראי של 50 $).

הרמפה עובדת מצוין במצב רמפה, היא אינה פולשנית והיא מתקפלת בקלות (ויש לה ידית נסתרת מאחור), כך שאוכל לאחסן אותה במידת הצורך והכי חשוב, הכלבים שלי מותאמים זה בקלות. מצב צעד הוא סופר יעיל גם כן, אבל זה לא עובד לצרכים שלי. בעוד הרמפה מפספסת את החלק העליון של המיטה בכמה סנטימטרים של מזרן רך, שני הכלבים שלי לא מפריעים.

זהו צילום מלאי של הפריט:

stock photo of RampStepשאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...