שְׁאֵלָה:
מה אני יכול לעשות לכלב עם עור יבש באמת
user9
2013-10-09 20:01:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי פקינז בן 15 שחילצנו לפני כחמש שנים. תמיד היו לו אלרגיות למזון ולסמים והקפדנו באילו שמפו אנו משתמשים, ומה נתנו לו לאכול. בשנה האחרונה עורו נהיה ממש גרוע. זה גורם לו לגרד כמעט כל הזמן מה שיצר כמה נקודות כואבות. זה נהיה כל כך רע במהלך הקיץ שהוא קיבל את כל זה ואנחנו נאלצנו להסתפר מאוד. כשעשינו ראינו כמה העור שלו באמת רע. יש כמה טלאים גדולים של עור יבש באמת שהוא הצליח לקבל גלם.

ניסינו קרם קנבוס שעוזר לחלקם (בעיקר כי אני חושב שזה מונע ממנו מללקק אותו) אבל באדי (הכלב) שונא את זה עד כדי כך אם הוא רואה את הבקבוק שהוא מפעיל בכיוון השני. האם יש משהו שניתן לעשות כדי שיהיה לו יותר נוח?

האלרגיות כאן קשורות יותר למה שאנחנו יכולים לתת לו ולא להיות הגורם לבעיה. הם אלרגיות למזון ולתרופות ולא אלרגיות עונתיות.
@JoshDM יש לנו אותו על אוכל מיוחד שהווטרינר המליץ ​​עליו בגלל האלרגיות שלו.
@Chad האם אוכל לשאול איזה סוג מזון אתה מאכיל אותו?
[בשר טלה ואורז בלעדי] (http://www.dogfoodanalysis.com/dog_food_reviews/showproduct.php?product=833&cat=5)
לאחרונה ניסינו לשנות אותו ל [Blue Wilderness Duck] (http://www.bluebuffalo.com/dog-food/wilderness-duck) (ללא גרגרים או מילוי יהיה זול יותר להאכיל אותו בגרסת מטילי הזהב). זה לא שינה את מצב העור שלו למרות שהוא אוהב את האוכל.
אחד תשובה:
#1
+5
Nakiki350
2013-11-16 02:12:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כמה דברים שקשורים למזון שאני יודע לעזור להם בעבודה עם מזון לחיות מחמד ותוספי מזון הם: - קוקוס לא ממותק ומפוזר מעל המזון יכול לעזור לשמן בעור ובמעיל לקידום בריאותו, או גם שמן קוקוס שנשפשף בתוך עור. הם אוהבים ללקק אותו (אם כי זה בסדר שהם אוכלים), אז אתה צריך לשפשף אותו טוב לפני שהם מקבלים הזדמנות ללקק אותו. - מזון או שמפו על בסיס שיבולת שועל יכולים לעזור גם הם. הם גם פינוקים ותוספי מזון רבים בחנויות לחיות מחמד שהם טעימים, ואם הם ניתנים על פי ההוראות שעל האריזה נהדרים לקידום עור ושכבת המעיל.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...