שְׁאֵלָה:
חתול לפעמים הופך לאגרסיבי
Athari
2013-10-09 17:37:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

החתול שלי כמעט תמיד נחמד ורגוע, אבל לפעמים האישונים שלו מתעכבים, הוא נועץ בי מבט מרוכז, ואז מרים על רגליו האחוריות כדי להגיע לזרועותיי בזמן שאני יושב בכיסא ומכה בי בכפו. השביתה לא קשה במיוחד, אבל הטפרים שלו כבויים. הוא לא משחק שובב - אם אני מנסה לקחת אותו לידי, הוא מתפתל, שורט, נושך. תקופות התוקפנות הללו קצרות מאוד ולא מתרחשות לעיתים קרובות מדי, אך הן מעצבנות ומדאיגות.

ניסיתי להפוך את הקרב הזה למשחק על ידי זריקת כדורים וזה כמעט עובד, אבל אני ' אני חושש שזה ילמד אותו שהיכה בי יביא לשחק, וברור שאני רוצה להימנע מכך.

החתול שלי מסורס, אני משחק איתו לעתים קרובות, אז אני לא מבין למה זה קורה. כיצד למנוע מהחתול שלי להיות תוקפני?

שתיים תשובות:
#1
+6
Beofett
2013-10-09 17:52:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זה נשמע כאילו החתול שלך נסער ממשהו ומנסה להעביר לך אותו.

נסה לשים לב למה שקורה מיד לפני ההתקפים האלה.

האם מנת האוכל שלו מלאה? האם המלטה שלו נקייה? האם הוא מיהר לעברך או ניסה למשוך את תשומת ליבך? האם קיימת אינטראקציה עם מישהו או משהו אחר לפני כן?

ראיתי חתולים תוקפים את בעליהם (ההתקפות נעות בין התנודדות עם טפרים החוצה, כפי שתיארת, למארבים מלאים מאחור, עם טפרים הנעוצים על אנשים מקדשים ושיניים קבורות בחלק העליון של ראשם!) על כל דבר, החל מהתלהבות עם האדם המשמעותי של האדם (מה שהופך את החתול לקנא) ועד השארת ארגז הפסולת המלא מדי.

עד שתמצא את טריגר, אפשרות אחת היא ניסיון לגרד את החתול כשהוא תוקף. זה עוזר לבסס אותך כחבר המשפחה הדומיננטי, תוך תקשורת ברורה שההתנהגות אינה רצויה.

#2
+4
Abdullah Shafique
2013-10-09 17:41:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

משהו מפריע לחתול שלך והוא לא אוהב את זה. כשזה קורה כדאי להשאיר אותו לבד ולחכות שהוא יירגע. אל אל תנסה להרגיע אותו במשחק או אוכל מכיוון שכמו שאמרת הוא יחשוב שהתנהגות רעה תביא לתגמול.

כמה אפשרויות שיכולות לגרום לו לכעוס הוא חתול אחר בחוץ, באג, או שהוא פשוט רוצה להישאר לבד.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...