שְׁאֵלָה:
כיצד אוכל לנהל נשירת שיער מוגזמת מכלבים?
Ankit Sharma
2013-10-09 15:37:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לכלבים מסוימים יש מוניטין של נשירת שיער (לברדורס, גולדן רטריבר), ויוצרים מאבק מתמיד לשמור על ניקיון הבית, במיוחד מכיוון שנשירה זו נמשכת לאורך כל היום. הנשירה גוברת גם בשלבי צמיחה שונים ובעונה.

האם ישנן שיטות לשליטה על נשירת שיער?

אחד תשובה:
#1
+9
psubsee2003
2013-10-09 17:08:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

באופן כללי, אינך יכול לשלוט בהשלה מכיוון שהיא צריכה לקרות. אמצעי המניעה הטוב ביותר שתוכל לנקוט הוא צחצוח / חתן של הכלב באופן קבוע על מנת להבטיח את הסרת השיער הישן.

לכלבים שמקבלים מעילים עונתיים, חשוב לטפח אותם בתדירות גבוהה יותר בזמן שהם מעיל חדש נכנס פנימה. עבור כלבים שנשפכים ללא הרף (כמו הרטריברים שלך), זה דבר מתמשך.

עם זאת, אם אתה חושב שהכלב שלך משיל יותר ממה שהוא צריך, בחינת הדיאטה שלו עשויה היה מועיל מכיוון שאוכל באיכות גבוהה חשוב למעיל בריאות. המזון הקבוע שלו צריך להיות מורכב מחלבונים באיכות גבוהה.

בנוסף, אתה יכול לנסות להשלים את הדיאטה שלו בתוסף חומצות שומן. הם מוכרים כדורי DHA לכלבים, אך הווטרינר שלי הציע גם לתת לו כדורי DHA אנושיים (שהם זולים יותר) ופשוט לקצץ את המינון. אנחנו פשוט חותכים את מכסי הג'ל ולוחצים מעט על האוכל שלו לזמני הארוחות. אך לפני שתתחיל לתת לו תוספי מזון מכיוון שאתה חושב שמשהו לא בסדר, מומלץ שווטרינר יבדוק אותו קודם.

ואם זה רק עניין של שמירה על בית נקי, כיסוי הרהיטים הוא התרופה היחידה שם.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...