שְׁאֵלָה:
האם יש מצע לצב רדפוט שלא ישמור על לחות עודפת?
jonsca
2013-10-09 15:06:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי צב דרום אמריקאי (רדפוט) שחי על מצעי אזוב ספגנום. שקלתי קצת להחליף אותה למצע מבוסס אדמה עליונה, אבל אני חושש שבסיס כזה ישמור על לחות רבה מדי.

האם יש צמחים בטוחים לזוחל שאוכל להוסיף לקרקע לשמור על רמת הלחות הנכונה כדי לא לגדל עובש? לחלופין, האם ישנם חומרי מצע אחרים שעשויים להיות הגיוניים יותר בסביבה זו? אני אוהב שטחב הספגנום מתייבש בצורה די יעילה, אבל יהיה נחמד יותר אם האדמה תוכל לשמור על הלחות ולא להתפורר לרסיסים לאורך זמן.

אחד תשובה:
#1
+6
symbol
2013-10-12 09:28:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מוצא ש- EcoEarth (קליפת קוקוס מגורר) עושה מצע נחמד. ניתן להשתמש בו רטוב או יבש ואפילו בסביבות לחות גבוהה, מעולם לא היו לי בעיות עם עובש. זה לא אדמה עליונה, אבל אתה עשוי למצוא את זה שימושי בכל זאת. אתה יכול גם לנסות תערובת של קרקע עליונה וקליפת קוקוס. זה יכול לתת לך כמה מתכונות איזון הלחות של קליפת הקוקוס יחד עם חלק מהמרקם ומאפיינים אחרים של אדמה עליונה.

אני לא מוצא את EcoEarth נורא מופקע במחיר. נראה ששלושת חבילות לבנים דחוסות הולכות על $ 10 ב- PetCo. ניתן לייבש מחדש כל לבנה כדי ליצור 7 או 8 ליטר מצע. ואז שוב, אני לא יודע כמה גדול הטרריום שלך או כמה עמוק אתה רוצה שהמצע שלך יהיה.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...