שְׁאֵלָה:
מדוע הכלב שלי לא יאכל לבד?
Kevin Kunderman
2013-10-09 18:11:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הכלב שלי ילך ימים בלי לאכול אלא אם כן מישהו יושב איתה ויד מאכיל לה אוכל לכלבים. בהתחלה, חשבתי שזה בגלל שאנחנו מאכילים אותה מדי פעם כמה שאריות שולחן, אבל הפסקתי את התרגול הזה, ובכל זאת היא עדיין לא תלך בעצמה לצלחת האוכל שלה יותר מ -2 או 3 קיבולים.

כאשר אוכלים אותה ביד היא תמיד קשה בהתחלה, אך בסופו של דבר אוכלת את כל המנה שלה. אז אני יודע שהיא חייבת להיות רעבה.

האם יש הצעות כיצד אוכל לעודד אותה לאכול לבד? ניסיתי פשוט להשאיר את המנה על הרצפה בתקווה שכשהיא רעבה היא תאכל, אבל זה יכול להימשך ימים לפני שלבסוף אני מודאג ואפנה להאכיל אותה ביד.

אני מצטער, אבל מה זה "גרוטאות שולחן"? האם זה מה שנשאר אחרי האוכל?
נטיות דומות שראיתי בלברדור של אחותי כשהיה צעיר. זה נבע מאהבת יתר של אחותי. אבל כשניסיתי לא להאכיל אותו ביד ולהשאיר את המזון לפניו, הוא התחיל לאכול אותו בפרקי זמן קטנים והבעיה נפתרה. אבל התרחיש שלך נראה קצת שונה.
@Mistu4u כן זה חלק קטן ממה שנשאר לאחר האכילה (רק אם ברור שזה משהו שלא יפגע בה ברור).
כמה ימים חיכיתם לראות אם הכלב אוכל בכוחות עצמו או לא?
@Mistu4u הכי הרבה שחיכיתי אי פעם היה יומיים. זכור שהיא אכלה פינוקים באותה תקופה.
אל תהססו לראות את הווטרינר שלך. ההצעות כאן יכולות להיות טובות, אבל זה הבריאות של הכלב שלנו שאנחנו מלהטטות איתו.
ארבע תשובות:
#1
+9
Mistu4u
2013-10-09 18:56:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ראיתי את אותה הבעיה עם הכלב שלי. כפי שהציע @AnkitSharma, הבעיה שלי נפתרה לאחר שגרם לו להבין שהוא צריך לאכול לבד ואף אחד לא הולך להאכיל אותו בכל פעם. עם זאת הבעיה שלך נראית קשה יותר. באופן כללי, כלב לא אוכל אם הוא סובל מאובדן תיאבון אבל אמרת, הכלב שלך אוכל אם אתה מאכיל אותו. זו בעיה קצת אחרת; נראה שזה לא קל. אם אנו חושבים על התנהגות של כלב, יתכן שהוא לא אוכל אם הוא מרגיש לא נעים מסיבות כלשהן. זה יכול להיות, לאכול במצב / סביבה לא ידועים, מול בעלי חיים אחרים או אפילו כשקערת המזון שלו נשמרת גבוהה. בדוק אם יש בעיות אלה. אם גם הם בסדר, אמליץ לך לפנות לווטרינר בהקדם האפשרי.

#2
+9
user6796
2013-11-24 12:25:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ללכת לכל מספר ימים ללא אוכל אינו רגיל עבור כלב בריא. הייתי שואל, האם אתה בטוח שהכלב שלך לא אוכל שום דבר בזמן הזה, שכן הייתי ספקן. עם זאת, כלבים יכולים ללכת למספר ימים בלי לאכול, אם כי זה לא אופטימלי.

להלן עצות לכלב בריא. זה תמיד רעיון טוב לבדוק את הכלב שלך אם אתה מודאג. אם הכלב שלך מראה סימני בריאות לקויה, ירידה במשקל, עייפות, סימנים מדאיגים כלשהם, מומלץ לבדוק אותה באופן מקצועי.

הפיתרון הטוב והקל ביותר.

הדרך הטובה ביותר לעודד אוכל אכזני לאכול היא להציג תחרות על האוכל. כלבים רבים שאוכלים לאט, הם טרודים ולא יסיימו את מזונם יאכלו עזרה סבירה בשעה טובה כאשר יש כלב אחר.

זו לא תמיד אפשרות קיימא, במיוחד להחזיק כלב שני. אם יש לך חברים, משפחה או שכנים עם כלבים, כדאי להתנסות על ידי האכלת שני הכלבים יחד, קערות נפרדות, אך בקרבה סבירה ולראות אם זה משנה. אם לא, יתכן שיש סיבה אורגנית להתנהגות האכילה הטרדנית של הכלב שלך. ככלל, למרות שהדברים האלה התנהגותיים ולכלב שלך אין סיבה לגמוע מהאוכל שלה במהירות, ומשתלם לה להיות אוכלת טרחה, מכיוון שהיא מתעסקת, מלטפת אותה, מציעה לה מגוון אוכל ומזון ביד. טוב להסיר תגמולים אלה אם התנהגות זו מהווה בעיה.

הפיתרון הקשה והמציאותי יותר.

עקביות היא מילת המפתח.

אסור לך להאכיל אותה, למעט מה שיש בקערה שלה כדי שהבאים יעבדו. וודאו שהמשפחה אוכלת קודם את ארוחת הערב. כאשר זה נגמר, הניחו כמות מוגדרת בקערה למשך 30 דקות, וקחו אותה עד למחרת וחזרו על הפעולה. היא צריכה ללמוד שני דברים:

  1. היא לא תקבל פינוקים על ידי החזקת מעמד.
  2. היא נמצאת בתחתית האריזה, ולכן צריכה להיות אסירת תודה על האוכל שהיא מקבלת בסוף הארוחה. נכון לעכשיו היא שולטת במשפחה, על ידי המתנה עד שתאכיל את הדברים שהיא רוצה לאכול.

אם תיכנע, היא תלמד שהיא רק צריכה לחכות לזה. ברור שהיא לא רעבה, או שהיא תאכל, והתמורה להחזיק מעמד שווה עבורה.

שלילת בעיות בריאות תגלה שהכלב שלך יאכל את מה שהיא צריכה כדי לשמור על משקל גוף בריא. הבעיה היחידה שתהיה לך היא ללכת למאכלים הפחות אהובים עליה, לנסות ולהשאיר אותה על תערובות המזון הכלבים האהובות עליה ביותר, זה משהו שאתה יכול לדאוג לשנות במסלול.

כלבים הרבה יותר מאושרים כשהם יודעים שהם לא, ואינם יכולים להפוך לאלפא של החפיסה. הגיע הזמן לאהבה קשוחה. אף כלב לא "צריך" פינוקים, ואף כלב לא ירעב בעצמו ברגע שהוא ממש רעב. פינוקי מילואים לתרגילי אימון או אירועים מיוחדים מאוד בלבד.
@keshlam ומשתמש 87, אין שום חפיסה בראשו של הכלב שהוא רוצה לשלוט. אבל שני העצות שלך הן במקום אחר.
#3
+2
Kaitlynn
2015-06-09 17:23:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הכלב שלי, תערובת בולדוגים, עשה זאת גם. מה שעשיתי הוא שאם הוא לא אוכל אחרי שעה שהוא ישב שם, הנחתי את זה על השיש. אני נוהג להאכיל אותו בשבע או 8 בבוקר כי אני מתעורר מוקדם. למקרה שהוא לא אוכל, אני מכניס את האוכל ומציג את אותו האוכל בסביבות ארוחת הצהריים. לאחר מכן הוא אוכל כי הוא רעב מאוד. אז בעצם אתה יכול פשוט להאכיל את הכלב שלך מוקדם מדי.

#4
+2
user5520
2015-08-02 02:15:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האם אוכלים אחרים רק בהאכלה ידנית, האם הכלב שלך מתנהג כרגיל? האם הוא פעיל; האם הוא משתין ועושה צרכיו סכומים סבירים; האם המשקל שלו קבוע? אם התשובה היא לא ל אחת מהשאלות הללו, הוא זקוק לווטרינר, בהקדם האפשרי. אם התשובה היא כן ל כל השאלות, נסה את העצה בתשובות האחרות למספר ימים.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...