שְׁאֵלָה:
מהי דרך מתאימה לנסוע עם כלב גדול ברכב?
Iancovici
2013-10-09 18:07:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני נוהג בהונדה קרוסטור. תהיתי במה אוכל להשתמש בכדי לוודא כי הכלב שלי, רועה גרמני, יכול להישמר בטוח ונוח בתא המטען / המושב האחורי וגם למנוע נזק לרכב, למשל משריטות.

האם עלי לרפד אותו בחומר מסוים? האם יש סוג מיוחד של חומר ישיבה או ריסון מומלץ למקרה זה?

בעיקר כלב אוהב ליהנות מהאוויר מהחלון ומעדיף לשבת על יד מושב הנהג. בעיקר כלב לא זבל. הכלבה של אחותי הראתה מחלת תנועה פעם אחת, אך הכלב השני שלה מעולם לא עשה שום בעיה. אז זה תלוי מכלב לכלב.
הדבר הגרוע ביותר שכלבינו עושים כאשר אנו מניחים אותם על המושב האחורי הוא ללקק את החלון ...
אני חושב שיהיה טוב לציין אם לכלב יש היסטוריה של גירוד או השמדת דברים. מעולם לא ראיתי כלב שהרס משהו בזמן שמאחורי מכונית. (ואם הייתי נותן תשובה זה בעצם יגיד לך את זה. אבל זה לא יעזור אם הכלב כבר נקט הרגל להשמיד דברים)
האם זו בעיה שקורה עכשיו או שמשהו שאתה חושש שיקרה? באיזה נזק אתה עוסק?
נהגנו לתת לסט אירית רק לרכוב במושב האחורי, אותו כיסינו בשמיכה כדי להכיל חלק מהנשירה. מעולם לא הייתה בעיה עם נזק לרכב.
יש כאן גם בעיות בטיחות * חמורות * עבור שאר הנוסעים ברכב. בהתנגשות בשעה 30 קמ"ש, כלב חסר מעצורים (ילד, נוסע, כל דבר אחר) יפגע במושבים הקדמיים [בכוח של פי 30-60 ממשקלו] (http://www.roadwise.co.uk/adults/using -כביש / בטיחות ברכב). זה יכול בקלות להיות קטלני. לאדם במושב הקדמי, כמו גם לכלב.
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
#1
+9
Salketer
2013-10-09 20:04:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תלוי במדינה שמישהו יסיע את כלבך פנימה, ייתכן ש- חוקים עשויים להיות בתוקף בנושא זה. הדרך הטובה ביותר לדעת היא לשאול את הווטרינר שלך על זה.

לדוגמה, כאן בצרפת, עליך לוודא שהכלב, בשום מצב, לא יוכל כדי להגיע לנהג אם יושב על המושב האחורי. אז רשת מסודרת אם אינך משתמש בחגורה.

הנה ה"ערכה "שהייתי מציע:

  1. רצועת אבזם: זה פשוט רצועה קטנה שיש לה אבזם במקום לולאה בסוף. שים לב שרוב המותגים מתאימים לכל המכוניות פרט לוולוו.
  2. רתמה: אתה יכול לחגור את הכלב שלך באמצעות הקולר, אך אתה עלול לתלות אותו אם יקרה משהו. כמו כן, רתמה נוטה להרגיע את הכלבים המודאגים.
  3. איזה יריעת גומי / טפלון שמחזיקה את 4 משענות הראש של המכונית. טפלון עושה את זה קצת יותר יקר אבל קל יותר לשטוף ולייבש. חלק הגומי מוודא שהוא לא חלקלק.

לא השתמשתי בסדין עד לאחרונה. הסיבה היחידה שהחלטנו להשיג את זה היא כי הכלב התחיל לאהוב לשחות ... מספיק אמר :) אבל מאז, יש לו יותר קל להישאר במקום, לפני שהוא יחליק קצת.

הערה: הסדין שקיבלנו נדרש לשינוי קטן בכדי שנוכל לעבור את חגורת הבטיחות. אבל זה מונע מהכלב להגיע לנהג ולכן החגורה הייתה באמת רק למען ביטחונו של הכלב.

הסדין אליו אני מנסה להתייחס:

3

עריכה: כשחוזרים לשאלה / תשובה זו לאחר זמן מה אני מבין שלא הושם דגש מספיק על העובדה שבטיחות מכוניתך צריכה להיות הדאגה האחרונה שלך לאחר שדאגתי לבטיחות הנהג, לבטיחות הנוסעים האחרים, ובטיחות כלבים. נהג שדוחף את מרפקו על ידי הכלב שמבקש שריטה עלול להפוך לסיבה לתאונה ...

#2
+8
psubsee2003
2013-10-09 18:21:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

באופן כללי, כל הכלבים יתמודדו עם נסיעה ברכב בצורה שונה. הכלב הקטן של אחותי נזרק בכל פעם שהוא נכנס לרכב, כך שיש לו ארגז משלו לנסיעה ברכב. זה עוזר לו להרגיש בטוח כך שהוא לא חולה באותה תדירות וגם עוזר לבלגן את הבלגן אם הוא כן חולה.

ואילו הכלב שלי נהנה ממנו ויש לו הרבה חופש לנוע. הוא לא מגרד שום דבר, והשיער מתאבק בקלות מעור (כשהיו לי מושבי בד, בדרך כלל שמנו סדין במושב האחורי כדי להגן על המושבים מפני שיער).

אבל עם כלבים במכוניות בטיחות היא דאגה. אחד הכלבים הקודמים שלנו פצח את החלון בראש הזה כשאמי נאלצה לשנות כיוון מהיר (למרבה המזל יש לו ראש קשה והיה בסדר). אז חגורת בטיחות כלבנית עשויה להיות הפיתרון הטוב ביותר. זה ישמור עליו במקום כך שהוא לא יכול להיות הרסני מדי, ובאותה עת יאפשר לו לרכוב בבטחה כדי שלא ייפגע.

כצפוי התשובה היא ** זה תלוי בכלב לכלב **. כל כלב מתנהג אחרת.
#3
  0
Emma evans
2018-01-02 05:36:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מבחינה חוקית כעת על החיה להיות מרוסנת (כגון רתמה או להיות בארגז) אחרת היא לא חוקית והביטוח בטל.

נסו לתת פרטים נוספים והסתכלו כאן כיצד לתת תשובות טובות https://pets.stackexchange.com/help
לא חוקי איפה? זה עולם גדול והחוקים מאוד מקומיים. בנוסף ראה קישור לפי טרונד.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...