שְׁאֵלָה:
האם כלב מסטיף צרפתי פחות ידידותי, האם הוא מעדיף פחות אנשים בסביבה?
Ankit Sharma
2013-10-09 12:37:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לאחותי שני כלבים; האחד לברדור והאחד מסטיף צרפתי. הלברדור ידידותי ומחבב את כולנו. המסטיף הצרפתי מתעלם ממני רוב הזמן, אבל הוא מתרגש סביב אנשים אחרים מלבדי, כמו חברים של המשפחה.

האכלתי אותו פעמים רבות וטיפלתי בו כשאחותי וגיסי נעדרו, אך נראה שיש לו מעט מאוד חיבה לא בשבילי.

האם מסטיף צרפתי הוא כלב פחות ידידותי, והאם הוא אוהב פחות אנשים?

כיצד אוכל לשנות התנהגות זו?

אחד תשובה:
#1
+5
Mistu4u
2013-10-09 13:52:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אוקיי, ראשית אני רוצה להודות שאני לא יודע אם קיימת בעיה התנהגותית כללית במסטיפים הצרפתיים או לא. אבל הבעיה ששיתפת איתנו היא סוג של "נושא כבוד" כלומר כאשר כלב לא מפגין מספיק אהבה / כבוד לאדם אחר בבית. איך תוכלו לעבור את זה? ברצוני לשתף אתכם מניסיוני האישי.

כלב הרועה הגרמני אלכס הובא לביתנו על ידי אחי הבכור. מכיוון שלא היה לי ניסיון בגידול כלב קודם לכן, אחי לקח את האחריות לגדל אותו. אבל מסיבות עבודה הוא היה צריך ללכת למקום אחר רחוק מהבית שלנו. אז כולי טיפלתי באלכס בזמן היעדרותו. אבל בכל פעם שאחי נהג לחזור, הוא בוודאי אהב אותו יותר ממני גם אם אחי שהה בביתנו שבועיים. אז חשבתי לנקוט כמה צעדים ולדון עם אחי, שהיה מוכן לתת לי את ההנהגה, נקטתי בצעדים הבאים בכדי להשיג את הכבוד, האהבה ותשומת הלב של אלכס.

1 ) כלבים הולכים אחרי מנהיג אחד- זה לא כמו שהכלב לא אוהב אותך. כלבים אוהבים את כולם במשפחה באותה מידה. זה שרק באופיים שלהם, כמו כל בעל חיים אחר, הם נוטים לעקוב אחר מנהיג מסוים אחד. אז צריך להיות המנהיג עבור כלב המחמד שלו על מנת לקבל את מלוא הכבוד, אהבתו ותשומת ליבו.

2) להיות המנהיג ולקחת את האחריות- אם אתה רוצה להיות המנהיג, לקחת עליו אחריות. אתה לא יכול להיות מנהיג אלא אם כן אתה שומר עליו כמו שצריך. האחריות כוללת:

א) קח את הכלב לטיול לאימון גופני

ב) האכלה, רחצה, הוצאת לשירותים, משחק איתו וכו '.

ג) העברת זמן איכות עם חיית המחמד ואח '.

3) להחזיק את האיכות של המנהיג- זה באופי בעלי החיים לבקש אישור או לברך את בעליו. כשאתה המנהיג, אתה צריך להתנהג כמו אחד. לדוגמה, אתה לא צריך לברך את הכלב שלך כשאתה נכנס לחדר; אתה יכול ללטף אותו מעט, להסתכל עליו, לגעת בו ברכות וכו ', אך אל תלך לשחק ולהשתולל איתו כשאתה באמת עסוק.

הכלב יכול להפריע לך למשוך את תשומת לבך כמו לנבוח, לשחק ליד גופך וכו 'צור עמו קשר עין קפדני. הוא יבין את הגישה שלך ובסופו של דבר יעזוב את החדר. בדרך זו אתה יכול לצבור כבוד של מנהיג במנטליות הכלב שלך. אבל אל תעניש אותו מבחינה פיזית. זה לא יעשה שום דבר טוב.

4) לבלות איתו הרבה זמן- זה עיקרון בסיסי מאוד בגידול חיית מחמד. אם אתה מבלה הרבה זמן עם חיית המחמד, הם מתחילים לאהוב אותך. כך האיש שמטפל בחיית המחמד זוכה לתשומת לב רבה יותר מהאחרים.

הקפד לעקוב אחר השלבים הבאים בזהירות. אני מקווה שתבחין בשינוי חיית המחמד עבורך.

באמת תשובה מסוכמת ונחמדה, תעיד אותה מחר. להיום הסתיימה מגבלת ההצבעה.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...