שְׁאֵלָה:
מדוע חתולים אינם אוהבים את כפותיהם הקדמיות?
Timtech
2013-10-09 20:25:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נראה שהחתול שלי לא אוהב אותי שאחז בכפותיה הקדמיות, למרות שלחתול של חבר שלי לא נראה אכפת. האם הבעיה הזו ספציפית לחתול שלי או שהיא חלה על אוכלוסיית החתולים הכללית?

ארבע תשובות:
#1
+8
John Cavan
2013-10-09 20:32:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הסיבה הגדולה ביותר שאני יכול לחשוב עליה היא שאתה מוריד מנגנון הגנה לחתול. האם החתול של חבריך נפקד במקרה? אם כן, יכול להיות שהוא כבר לא רואה בכפות האלה הגנה. באופן כללי, לעומת זאת, גיליתי שחתולים רואים זאת כהתנהגות תוקפנית ומגיבים (שלי יקלוט אם אני אעשה את זה).

אז זה חל על אוכלוסיית החתולים הכללית? אני חושב שהוא מנוטרל ... אני יודע שזה לפחות חתול מקורה.
אני די בטוח שזו תגובה כללית. חלקם עשויים להגיב באגרסיביות יותר מאחרים. תלוי כנראה גם ברמת הנוחות האנושית שלהם.
#2
+4
cat momma
2015-02-24 20:01:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עם הזמן, אם אתה עושה את זה קצת בכל פעם ומתחיל ללטף את הכפות באצבע אחת, במקום להחזיק אותן, בסופו של דבר הם יאהבו את זה. החתול שלי ואני "מחזיקים כפות" כל הזמן עכשיו. הם אוהבים כשאני מלטף גם את כריות הכפות הקטנות שלהם.

#3
+3
Dan S
2014-03-28 06:10:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

חתולים בדרך כלל לא אוהבים להחזיק את כפותיהם, לגעת בהם או משהו כזה. אם הם במצב רוח רך וסומכים עליך, אולי לא אכפת להם כל כך. ה"גרלרים "שלי לא נוטים לשים לב שאני מלטף בעדינות את כפותיהם הקדמיות, אבל אלו שהיו לי יותר זמן (ויצמדתי יותר) סובלניים יותר כלפי זה. כפות הרגליים הן אזור רגיש שהן תלויות בו, וכפות רגליים מוחזקות כנראה נראות להן באופן אינסטינקטיבי "שגויות" ו"מסוכנות ". הם יכלו לראות את זה כמגביל ברצינות את הניידות שלהם. יש להם מנטליות דומה לליטוף בטנם (חתול שסומך עליך ונמצא במצב רוח רך עשוי לתת לך לעשות זאת, אך אחרת הם עלולים לכעוס) שכן מדובר ב"נקודה חלשה ".

לעולם לא אעשה זאת בעצמי, אך הבחנתי (כשהייתי צעיר יותר) מישהו שם שקיות על רגלי החתולים שלהם (עם גומיות). החתול היה כל כך מוטרד מכך שהשקיות על הרגליים הוא צעד ללא הרף לאחור כדי לנסות להוציא את כפותיו מהתיקים. אל תעשה זאת כיוון שזה אכזרי כלפיהם.

#4
+2
keshlam
2015-02-25 04:38:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

"אתה עושה לי מה ?" ... תחשוב על זה כמתקתק. החתול לא יודע אם אתה מציע עיסוי ברגליים, עומד לקטוע את ציפורניו או שהוא פשוט מוזר, ואף אחד לא אוהב לא לדעת מה קורה ואיך עליהם להגיב.

בסבלנות תוכל לשכנע חתולים רבים לקבל זאת, אם תתן להם אותות ברורים שאתה פשוט מטפח את רגליהם. צפה שזו תהיה קמפיין רב שנתי, אלא אם כן אתה מוכן לנקוט בשוחד (הכשרה לטפל).

אני מסגיר את החתולים שלי לכך, לבדיקת אוזניים ולכמה כעסים אחרים שמלטפים בכוונה די, כך שהם יהיו סובלניים יותר כשאצטרך לבחון אותם או לטפל בהם מבחינה רפואית. אני צריך לשים גם ניקוי שיניים ובדיקה ברשימה זו.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...