שְׁאֵלָה:
איך למנוע מהכלב שלי לנבוח כל הזמן כשאני לא בבית?
Ricardo Acras
2013-10-09 07:51:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בישון פריזה בן 11 שלי כל הזמן נובח כשאין אף אחד בבית. גם אם אנחנו מתרחקים 4, 5 שעות. היא התחלפה פעם אחת על שהיא נובחת יותר מדי.

מה יכול לגרום לזה ואיך אוכל להכשיר אותה לא לעשות זאת יותר?

האם היא נובחת כל הזמן על כלום או שהיא נובחת על רעשים, עוברי אורח וכו '? זה עשוי לרמוז על סיבות שונות מדוע היא נובחת ומכאן אסטרטגיות שונות לטיפול בה.
האם זה משהו שהתפתח לאחרונה, או שהכלבה נבחה ככה רוב חייה?
שֵׁשׁ תשובות:
#1
+18
Mistu4u
2013-10-09 09:38:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אינך יכול לצפות מחיית המחמד שלך שתשמור על אמא אם אינך איתו.

פתרונות:

  1. תביא לכלב מישהו שייתן לו חברה . כשאין אף אחד בבית, אתה יכול לשקול להשאיר אותו אצל כמה שכנים בבית זמן מה.

  2. אתה יכול לבקש ממישהו שישמור עליו בזמן שכולם יצאו מהבית שלך.

  3. אתה יכול לספק לו משהו לשחק איתו. זה לא יעיל במיוחד בכל המקרים. אבל במקרים של 50% זה יעבוד. תן צעצוע עצם או כדור ללעוס איתו. הכלב שלי אוהב לשחק איתם ונפטרנו מבעיית הנביחות.

  4. כלבים לא אוהבים להיות נעולים. רק לתת לו להיות יכול לעבוד.

אם תוסיפו לכך, תוכלו גם להעביר את הכלב לטיול טוב וארוך ומייגע בתקווה שהכלב נמשך מכדי לעשות דבר מלבד לישון בזמן שאתם אינכם. טיול יעזור גם בבעיות שעמום. אתה יכול גם לבדוק קולרי התנהגות; צווארון האתרוג נראה הכי הומני מכולם, אבל צריך לראות אותו רק כמוצא אחרון.
#2
+14
John Cavan
2013-10-09 08:14:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני חושב שהיא מתגעגעת אליך. כלבים הם חיות ארזה ואתם חלק מהחפיסה שלה. כשאתה עוזב, היא הופרדה למעשה מחבילה וזה יכול להיות מטריד מאוד. אחת הדרכים לטפל בכך היא להוסיף לחפיסה, כלב אחר, אבל אם אתה לא יכול לעשות את זה, אז חיה אחרת (באופן מפתיע, אפילו חתול) עשויה לתת לה את התחושה שהיא לא לבד מספיק כדי להפסיק. אני לא חושב שללא תחליף החבילה הזה יהיה לך מזל עצום שיעזור לה לצאת מזה.

#3
+9
rae1
2013-12-12 21:38:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ברצוני להציע רעיון אחר.

חוויתי את אותה הבעיה ושמתי לב שפעילות גופנית נכונה, במיוחד בשעות שקדמו להישארותן לבד, יכולות לעזור להרגיע את התנהגותן.

בהרבה מקרים, חרדה גורמת להם לרמת מצוקה גבוהה, עד כדי כך שכל רעש או תנועה מביאים אותם לנביחות לתקופה ממושכת לאיום בלתי נראה. עם זאת, ככל שהם מבצעים פעילות גופנית רבה יותר, הם רגועים יותר מבחינה פיזית ונפשית (גם חברתית עם כלבים אחרים עוזרת). ככל שהם יותר נינוחים, כך הסיכוי שהם יטרידו אותם פחות יטרידו אותם (במיוחד כאשר הם בילו ארבע מאותן שעות בשינה!).

בעבר קיבלתי תלונות רבות מצד שכנים על נביחות בלתי פוסקות; וכך התחלתי לקחת אותה לחניה או לטיולים / ריצות ממושכות מוקדם מאוד בבוקר לפני העבודה. זה גם שיפר את מצבה הפסיכולוגי (היא פחות חרדתית, פחות חסרת ביטחון, רגועה יותר ומאושרת יותר) וגם הפחיתה את התלונות מצד השכנים. /הבית שלהם. זה חלק מהאינסטינקט שלהם. עבורם זו מטרה, 'עבודה' אם תרצו; ונביחות זה אחד הכלים שמשתמשים בהם כדי לבצע את העבודה. היזהר מאוד כאשר מדחיקים את האינסטינקט הזה (עם צווארונים, גיזמות וכו ') מכיוון שהוא יכול לגרום לבעיות פסיכולוגיות נוספות ו / או לתחושת חוסר תועלת אצל הכלב.

אני לעולם לא ** פותח את הדלת כשאני חוזר הביתה לפני שהיא שקטה לחלוטין בצד השני של הדלת. שני הכלבים שלנו יודעים שזו אני, והם דואגים לברך אותי, אבל בדרך כלל לא משמיעים צליל ואני לא צריך לחכות. כשהיו צעירים נאלצתי לפעמים לעמוד בחוץ, ביד על ידית הדלת, במשך עידנים לפני שרעשם ככה. שיטה זו כנראה אינה אפשרית במקרה של ה- OP, הכלב הזה לא יסתום את הפה, אז אני לא מפרסם את זה כתשובה.
#4
+8
Vixen Populi
2013-10-09 10:42:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

היא כנראה בודדה. כמו כן, היא רוצה להגן על השטח - ומכיוון ששאר החבילה שלה איננה, עליה לעשות זאת בעצמה.

בנוסף להצעות הנהדרות של @ Mistu4u, תוכל לבצע הקלטה משלך. ולהשמיע את זה בזמן שאתה נעלם. 4 או 5 שעות עשויים להיות מעט ארוכים, אך לפרקי זמן קצרים יותר זה יכול לעבוד. (אני מעדיף לנסות קודם את ההצעות של @ Mistu4u).

אם לא ניתן להביא את הכלב לשכנים, הם עדיין יכולים לעזור - אם הכלב יכול לשמוע אותם והם יכולים לשמוע את הכלב, הם יכולים לדבר איתה כדי לנחם אותה.

#5
+5
Ankit Sharma
2013-10-09 13:07:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אנשים כאן ענו טוב מאוד אבל אם שום דבר לא עוזר אז צווארוני בקרת נביחות יכולים לעזור כמוצא אחרון. אני יודע שזה קצת לא מנומס עם חיית המחמד שלך, אבל מתן חברה לחיות מחמד לא תמיד עוזר ולפעמים הגבלת בנייה / שכנה יכולה לאלץ אותך לעשות זאת עם חיית המחמד שלך. אחותי לברדור גם נובחת כל הזמן כשהוא לבד, אפילו בנוכחות הכלב השני הצרפתי שלה. לא השתמשנו בצווארונים אבל יש כמה צווארונים בשוק שלא נותנים התחשמלות אלא רק רוטטים על נביחות שהם פחות יעילים מאשר צווארונים חשמליים אבל זה לא פוגע בחיית המחמד.

יש להשתמש בסוג זה של התערבות כמוצא אחרון מוחלט, ואם ההשלכות של אי הפסקת הנביחות הן קשות (פגיעות בגרון או בעל הבית שלך בועט אותך החוצה). צווארוני נביחה חשמליים יעניקו לכלבכם התחשמלות מכאיבה בכל פעם שהוא נובח ואפילו הצלילים והמבוססים על אולטרסאונד יכולים להטריד מאוד את הכלב.
@ThomasH ישנם שני סוגים של צווארונים, אחד מהם משתמש בהלם חשמלי, אך יש סוג שני של צווארונים שרק רוטטים. ראה את העריכה החדשה.
#6
+3
Macpeters
2019-08-12 23:26:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קיבלתי הרבה תלונות על נביחות הכלב שלי, והגעתי לשליטה על כך, כך שהעצות שמצאתי עשויות לעבוד גם בשבילך. אם הכלב שלך נובח בגלל חרדת פרידה, אתה יכול לנסות את הדברים הבאים:

  1. קח אותו לטיול רגע לפני שאתה עוזב. שום דבר לא סופר מרגש, רק טיול מזדמן "נודד ורחרח".
  2. שים את הכלב שלך בחלל קטן יותר. מבחינתי שמתי את שלי בחדר השינה עם קערת מים. זה נוח, ומרוחק יותר מהמסדרון הרועש. יש לזה 2 יתרונות - נביחותיה פחות מעצבנות את האחרים, וגם הרעש שלהם עמום, ופחות גורם לה לרצות לנבוח. זה אמור להיות מרחב צפוי, שקט ובטוח.
  3. שמור על הפרידה שלך מינימלית - רק טפיחה נינוחה על הראש. הסיבה לכך היא שפרידה ממושכת ממושכת עשויה להדאיג את כלבך שלא תחזור הביתה, אך צמרמורת 'ראה אותך' נותנת את הרושם שזה דבר רגיל, ואין מה לדאוג. / li>

רכשתי גם מצלמת Wyze זולה והגדרתי אזעקת צליל - זה עוזר לי לדעת אם הטקטיקה שלי עובדת. לקח שבוע בערך לפני שהכלב שלי התיישב, ועכשיו כשאני מבצע צ'ק-אין מהטלפון שלי, היא בעיקר ישנה. אני מאמין שתוכל לדבר דרך המצלמה, אך לא אמליץ אלא אם כן תנסה את האמור לעיל כי זה עלול לגרום לדאגה רבה יותר מאשר לעזור.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...